Regulamin korzystania z portalu

 1. Użytkownik rejestrując się w serwisie, oznajmia tym samym, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem.
 2. Właścicielem serwisu www.slaskieogloszenia.pl jest firma The Media.
 3. Wszelkie prawa autorskie przysługują wyłącznie właścicielowi serwisu.
 4. Wykorzystywanie zawartości kopiowanie oraz rozpowszechnianie serwisu oraz jego elementów jest nielegalne.
 5. slaskieogloszenia.pl jest serwisem ogloszeniowo-reklamowym
 6. Żeby korzystać z usług serwisu należy się zarejestrować dokonuje się tego poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, następnie aktywacji konta poprzez odebrania maila ze swojej skrzynki.
 7. Dodawanie ogłoszeń w serwisie jest bezpłatne.
 8. Każdy użytkownik może dodać maksymalnie 5 ogłoszeń, do każdego ogłoszenia można dodać 5 zdjęć.
 9. Aby dodać ogłoszenie w serwisie należy wybrać odpowiednią kategorię a następnie wypełnić formularz. Ogłoszenia można dodać na 30 dni, natomiast w wpisy w katalogu firm są bezterminowe
 10. Zarejestrowany użytkownik serwisu slaskieogloszenia.pl może w każdej chwili dodawać edytować i usuwać swoje ogłoszenia .
 11. Ogłoszenia dodawane w serwisie powinny być zrozumiałe i zawierać dokładny opis.
 12. Treści ogłoszenia nie mogą naruszać prawa polskiego oraz norm etycznych oraz naruszać dobrego imienia innych użytkowników .
 13. W razie jakikolwiek sporów pomiędzy kontrahentami serwisu firma the media zastrzega sobie prawo do nieuczestniczenia w sporze (jest neutralna) i nie ponosi odpowiedzialności za zaistniała sytuację .
 14. Firma TheMedia nie ponosi odpowiedzialności za : treści ogłoszeń, dane osobowe umieszczane przez użytkowników oraz wykorzystywanie danych osobowych przez osoby trzecie,oraz w przerwie działaniu serwisu
 15. Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania jednej ze stron transakcji.
 16. Akceptacja niniejszego regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach serwisu, w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy The Media" oraz "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy TheMedia w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną". Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany lub zażądać usunięcia swoich danych z bazy danych .
 17. Użytkownik wyraża także zgodę na przesyłanie jego adresu IP w wiadomościach wysyłanych za pomocją formularzy kontaktowych: "Powiadom znajomego" w dziale ogłoszeń oraz formularzu kontaktowym do firmy w dziale katalog firm.

Firma Themedia zastrzega sobie prawo :

 • usuwanie ogłoszeń i użytkowników łamiące regulamin
 • aktualizację i zmiany w niniejszym regulaminie
 • przerw emisji serwisu spowodowane różnymi pracami aktualizacyjnymi i serwisowymi
 • niedopuszczania emisji ogłoszeń


Akceptacja powyższego regulaminu jest równoznaczna z zapoznaniem się oraz akceptacją polityki prywatności serwisu.